İmpressum - Künye

Site Sahibi

Esra Başarılı

Bağdatcaddesi, Suadiye Mahallesi, Noter sokak, Noter Ap. No:33, Daire: 2 - İstanbul

GSM 0507 766 47 32

Site Bakımı ve Çalışmaları

GENEL KULLANIM ŞARTLARI

www.psikologaslibasari.com web sitesini kullanmadan önce aşağıda açıklanan şartları dikkatle okuyun. Sitenin kullanımı adı geçen şartların kabulü anlamına gelir. Dolayısı ile siteye giren her kullanıcı işbu şartları okuduğunu ve kabul ettiğini hiç bir itirazı olmadan beyan eder ve her durumda aşağıda tanımlanan şartlara uymayı taahhüt eder.

 

MADDE 1 – TELİF HAKLARI

 

1.1. www.psikologaslibasari.com sitesinin adı, tasarımı, şekli, içeriği (markalar, metinler, renklendirmeler, görseller, fotoğraf ve resimler), genel yapısı ve sunumu ile birlikte yazılım, yazılımların uyumu, kaynak kodlar ve daha genel anlamda sitenin içerdiği tüm bilgi ve belgelerle birlikte bu site için oluşturulan tüm içerik Aslı Başarı’nın ve/veya Aypar.COM’un mülkiyetindedir ve bunlar lehine kullanım, çoğaltma ve sunma hakları saklıdır.

 

1.2. Site Almanya’da ve Türkiye’de « Telif Hakları Yasası » korunan bir proje oluşturmaktadır. Bu Web sitesinin tamamı, metinler, resimler, grafik sunumlar ve/veya sesli-görsel dosyalar -aksi belirtilmedikçe- kanun tarafından korunmaktadır ve ticari veya kamusal amaçla da olsa, destek birimi her ne olursa olsun bizden yazılı ön izin alınmadan tamamen veya kısmen kullanılamaz, satılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz, tekrar kullanılamaz, başka yere nakledilemez, işletilemez, sunulamaz ve çoğaltılamaz.

www.psikologaslibasari.com tarafından verilen hızlı ve ön izin ile bu site içinde bulunan bilgilerin çoğaltılması durumunda kaynak ve mülkiyet belirtilmelidir.

 

1.3. Kullanım amacı her ne olursa olsun, bu siteye girenlerin sitede bulunan doküman ve/veya bilgileri elektronik olarak kopyalamasına ve kağıt üzerine çıktı almasına izin vermiyoruz. Telif hakları açısından, her kim olursa olsun hiç kimse, siteye bakma dışında hiçbir hak ve izin sahibi değildir.

 

1.4. Aksi belirtilmedikçe bu sitedeki isimlendirmeler, logolar, ürünler, markalar ve tüm berilleyici işaretler Aslı Başarı ve Aypar.COM mülkiyetindedir.

Bu sitede adı geçen sosyal isimlendirmeler, ticari isimler, işaretler, alan adları, logolar, sloganlar, ürünler, markalar ve genel anlamda belirleyici tüm işaretler bizden yazılı ön izni olmadan kullanılamaz.

Diğer taraftan bazı içerikler Pixabay GmbH tarafından koruma altındadır.

 

MADDE 2 – SİTEDE VERİLEN BİLGİLER

 

2.1. Bu site medikal veya paramedikal uygulamalar için tavsiyeler vermek amacında değildir. www.psikologaslibasari.com sitesindeki tüm bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. www.psikologaslibasari.com siteden ulaşılan bilgilerin tam ve güncel olduğu garantisini vermez. Bu bilgiler tavsiye amaçlı değildir ve bir profesyonelin görüşünün yerine geçmez.

 

Bu bilgiler önceden bilgi verilmeksizin her an değiştirilebilir.

 

2.2. Bu sitede verilen sağlık, eğitim veya yaşam bilgileri sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler sınırlayıcı olarak kabul edilmemelidir.

 

Bu sitede yer alan bilgiler tıbbı tavsiye, muayene ve daha genel olarak bir hekim tarafından verilen teşhis ve görüşlerin yerini alamaz.

 

MADDE 3 – LİNKLER – METİN İNKLERİ

 

3.1. Siteye link verme izni: hiç kimse bizden hızlı ve yazılı ön izni olmaksızın bu siteye link veremez. Her durumda, linkin aktive edilmesi navigatör üzerinde, orijinalinden bağımsız bir pencere açılması ile sağlanır.

 

3.2. Site tarafından önerilen link aktivasyonu: www.psikologaslibasari.com link verdiği kendi sitelerindekilerden başka web sayfalarına erişimi veren sitelerdeki içerik hakkında sorumluluk kabul etmez. Bu linkler kullanıcılara hizmet amaçlı önerilmektedir. Linklerin aktive edilmesi kararı tamamen site kullanıcılarına aittir.

 

Her durumda, www.psikologaslibasari.com aşağıdakilerden sorumlu tutulamaz:

– diğer web sayfalarındaki dokümanların içerik ve yayımı;

– Linkin aktive edilmesi ile erişilen web sitelerindeki marka, logo, diğer belirleyici işaret ve resimlerin kullanılması ;

– diğer web siteleri tarafından sağlanan bilgilerin tamlığı ve bütünlüğü

Kullanıcılar ve ziyaretçiler, öğrenebilecekleri özel bilgiler söz konusu olduğunda, haksızlık güveni kötüye kullanma ve genel olarak bireylerin durumunu ve özel hayatını etkileyen uygulamalardan kaçınmalıdırlar.

 

MADDE 4 – SORUMLULUK

 

4.1. Biz bu siteye giriş için uygunluğu ve süreyi garanti etmez ve uygunluğundan, silinmesinden, erişim hatasından, bilgilerin kayıt hatasından sorumlu tutulamayız. Bakım, test ve güncelleme yöntemleri, kullanılan prosedürler her ne olursa olsun, her an serbestçe bizim tarafımızdan belirlenir ve uygulanır.

www.psikologaslibasari.com sitesini erişime açık tutmaya gayret gösterir. Ancak özellikle yasal, teknik veya bakım gibi nedenlerle erişimi geçici veya kalıcı olarak durdurmak zorunda kalabilir.

 

4.2. Aslı Başarı veya Aypar.COM www.psikologaslibasari.com sitesinin kullanımına bağlı olarak herhangi bir kullanıcının uğrayacağı zarar, veri kaybı, Pazar kaybı, müşteri kaybı, gelir azalması gibi doğrudan veya yarı doğrudan maddi ve manevi zararlardan ve genel olarak üresi her ne olursa olsun siteye erişememesi ve hatalı bilgi ve/veya içerik nedeni ile doğacak ticari sorunlardan sorumlu tutulamaz.